קבלת רשיון העסקה

עידכון אחרון ב
6/1/2018

קבלת רשיון העסקה

הקריטריונים והתנאים לקבלת היתר העסקה לעובד זר סיעודי, וכן אגרת תשלום נקבעים ע"י יחידה של משרד הפנים וההגירה. על מנת לדעת אם הינך עומד בקריטריונים כך שיש לך הזכות לקבל היתר העסקה, צור עמנו קשר ונסייע לך לבחון את העניין.
ראשית, מי שעבר גיל 85 זכאי להיתר בהתחשב בגילו ובהמלצת רופאו האישי. כמו כן, כל אדם שנבחן ע"י אחות מטעם הביטוח הלאומי ונמצא "תלוי בזולת במידה רבה" הינו זכאי להיתר. מדובר בכל אדם המוגבל במידה רבה, בין אם זה קשיש או צעיר נכה או חולה. על מנת לפנות לבקשת מבחן תלות מן המוסד המתאים, ניתן לקבל במשרדנו טפסים והסבר. למי שהכנסתו גבוהה- יקבל ביקור רק לאחר תשלום נוסף באותו אתר.
אדם שאושפז בבית חולים ועומד להשתחרר הביתה כאשר מצבו החדש הוא סיעודי, ימלא בקשה מיוחדת להיתר העסקה מזורז ויצרף מכתב מתאים מבית החולים. צור עמנו קשר לקבלת הסבר מפורט.
הערה: ניצול שואה העומד להשתחרר מאשפוז במצב הדורש סיעוד יפנה לקרן לנפגעי שואה ויקבל על חשבונם מספר "שעות מטפל" שבועיות למשך מספר שבועות. למידע נוסף לחץ לאתר הקרן.
משרד הפנים הגדיר זכאים נוספים לקבלת היתר העסקה, למשל, אדם התלוי במידה מסוימת בזולת וגם מתגורר בגפו. או, התלוי במידה מסוימת בזולת וגם גר עם חולה או נכה או נזקק אחר. ניתן להגיש באמצעותנו את טפסי הבקשה להיתר, צור עמנו קשר לייעוץ והכוונה.

הגשת ההיתר

1. ניתן למלא ולהדפיס את הטופס כאן

נא לחתום על הטפסים ולהביא המקור למשרד או לחלופין לסרוק באופן ברור ולשלוח חזרה למייל  dlvcenter78@gmail.com ואת המקור לשלוח מייד בדואר- הדר 2 (תיבה 23) הרצליה.

*** שימו לב, בטופס ג ויתור סודיות רפואית- נדרשת חתימת המטופל עצמו או אפוטרופוס, ואז יש לצרף אישור בית משפט וצילום ת.זהות של האפוטרופוס בנוסף לזו של המטופל***

2. צילום ת.ז של המטופל וגם של "המעסיק" (איש הקשר בן/בת או האפוטרטפוס)

3. תשלום על סך כ 300 ₪ אגרה למשרד הפנים- באתר או באמצעותנו בטלפון. ולשלוח לנו קבלה. הקבלה תקפה ל-4 שנים. ניתן לשלם כאן

חריגים:

א- קטינים יצרפו טופס ד מאומת ע"י עורך דין.

ב- מאושפזים יצרפו טופס ה עם צפי שחרור וחותמת הרופא, וכן יצרפו מסמכים רפואיים (שחרור, סיכום, המלצת מומחה להשגחה צמודה).

ג- חסויים יצרפו אישור בית משפט לאפוטרופסות + ת.ז של האפוטרופוס.

חדשות
new-employer
מידע חשוב
payment-range
מידע חשוב
caregivers-transfer
מידע חשוב
financial-rights
מידע חשוב
holidays
מידע חשוב
social-security
מידע חשוב
employment-permit
מידע חשוב
terms
מידע חשוב
financial-assistance
מידע חשוב
delay of payment
מידע חשוב
anual leave
מידע חשוב
visa validity
מאמרים
live-out
מאמרים
choose-caregiver
מאמרים
pregnant-laws